22. 04, pühapäev Ribadesella – Sebrayo 32km

Öösel magasin väga hästi, olen hommikuks täiesti välja puhanud. Heitsin magama juba kell 9 õhtul. Saame normaalselt minema, õnneks ka ei saja.

Mõnda aega käime mööda ookeaniäärt, siis algavad taas kitserajad. Mitte küll nii äärmuslikud kui tol päeval Santonast Güemesesse minnes, aga selle eest väga-väga porised. Ilm on täna hästi ilus. Vahepeal küll tibutab pisut, aga seda on õnneks vähe. Räägin vihmaga, et ta jätaks tänase päeva vahele. Ja tuulega, et too aitaks pilvi meie kohalt ära ajada. Nii lähebki, üle tüki aja on ilus ilm.

Katsun rääkida ka meid saatvate puudega. Täna kohtasin üht tammehiiglast, kes oli üleni kaetud ringjate samblakuhilatega. Hästi ürgne ja võimas isend.

Päevateekonna lõpp on hästi ilus – terve km allaviivat rada, tee ääres ülivanad sammaldunud tammed. Rada on küll hästi porine, meie saapad on nagu porikänkrad. Vaatamata sellele naudime looduse lummust.

Alberguesse kohale jõuame kella 18.30-ks. Seekord on hästi väikene öömaja, kõigest 18 kohta. Saame peaaegu viimased kohad ja oleme selle üle väga õnnelikud. Kohe sisenedes kohtame Floriani – hüperaktiivset austria poisikest. Esimese 5 minuti jooksul pakub ta meile tänaõhtusel õhtusöögil osalemise võimalust, odavat öömaja Gijonis ja veel 7 asja. Ütleme talle, et õhtusöögil osaleme (nii tore, kui keegi on nõus süüa tegema ja meile jääb vaid mõnu see nahka pista), muid asju arutame hiljem. Süüa teevadki sakslased eesotsas Ulrikega, tavalist tuunikala – tomati-pastat. Väga hea oli. Õhtusöögilauas kohtame ka oma „prantsuse onu“, kes meile jogurteid ja apelsine välja teeb. Nii armas on olla koos tuttavate inimestega. Olen ka ise oma autistlikust vormist välja saanud ja suhtlen vabalt.

Prantsuse onu sokikuivatus -meetod, plaanin ka kasutusse võtta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s