28. 04, laupäev Almuña – La Caridad 32km

Alustame hommikul kell 8. Ruumid haisevad kohutavalt, higiste saabaste ja mustade riiete hais. Õnneks mitte meie toas :). Sööme kiiresti austraalia poistest järelejäänud saia ja juustu ja asutama kell 9 ennast minekule. Täna tuleb pikk päev.

Ma ei masseerinud ega kreemitanud eile korralikult oma jalgu ning see annab tunda. Jalad valutasid öösel ja käimahakkamisel on ka imelik tunne.

Teerada on suht ok, kuigi kohati on ka savi ja muda. Mingil hetkel jõuame oja äärde, millest üleminekut me siiski ei katseta. Pöörame otsa ringi ja kõnnime mööda maanteed. Teeäärsetel nõlvadel on jälle üksikuid lehmi ja hobuseid, sekka mõned lambad. Teeääred on nii järsud, mõnel pool on ainus lame koht loomade poolt mudaseks trambitud. Kogu nõlv rohetab, aga kuna on nii järsk, siis loomad sinna sööma ei saa. Kahju kohe neist.

Poolest päevast hakkab jälle sadama, paduvihma nagu siinkandis kombeks. Kogu ümbrus muutub halliks ja morniks. Nii kõnnime vihmasajus tunde ja tunde. Õnneks saame teha peatuspausi kohvikus, mis ootab meid värskete lõhnavate croissant´idega. Elu on ikka mõnus 🙂

Alberguele lähenedes olen mina jälle esimene ja nagu varemgi on juhtunud, tormame kõik minu järel majast mööda. Õnneks peatab meid kohe sealsamas hospitalera ja juhatab majja. Öömaja on eeskojaga, millel polegi ust. Kohe sealtsamast läheb uks magamistuppa. Millegipärast on selle uks pidevalt lahti ja tuba on külm, kohe täitsa külm. Õnneks on vooditel olemas ka tekid, ilma nendeta hakkaks tõsiselt külm. Meil kõigil kolmel on eelnevalt olnud vooditega huvitavaid kogemusi . Mina olen saanud haisva teki omanikuks, seega me nuusutame oma voodil olevat tekki, samuti nuusutame K eeskujul patja. Ja AK kogemus käsib meil ka nari põhjalipid üle vaadata. Võõrastele võib selline uurimistegevus päris naljakas tunduda 😀

Söögiks on jälle kohalikust poest toodud soojendamist vajav toit, sest ikka pole pliiti. Seekord siis tuunikalapirukas. Soojendame seda mikros ja naudime.

Ööbin koos oma äsjapestud sokkidega. Ühel hetkel võib vist ära harjuda, et su jalgade ja käte ümber on kompressina märjad sokid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s